Šumadinac iz Šuma bolji od Bukovika

proka-daca

Autor: Filip Marković

U petom kolu Šumadijske lige „Sever“ ekipa Šumadinca iz Šuma gostovala je ekipi FK Mladi Rudar Bukovik..

Kako je tekao meč prenosimo izveštaj sa društvenih mreža FK Šumadinca..

„Na gostovanju u Bukoviku, naš tim je ostvario novu pobedu, savladavši FK Mladi Rudar rezultatom 3:2. Iako je domaćin pružio snažan otpor, naši momci su još jednom pokazali karakter i uspeli da se vrate kući sa tri boda.

Utakmica je počela u sjajnom ritmu za naš tim, kada je Andrej Spasojević postigao svoj prvi gol već u 14. minutu, čime je postavio ton za ostatak meča. Nešto kasnije, u 17. minutu, Marko Jovanović se pobrinuo da dupliramo prednost, demonstrirajući izuzetnu timsku igru i ofanzivnu snagu.

Domaćin nije dugo čekao na odgovor, jer je Branko Stojanović u 24. minutu smanjio zaostatak, što je unelo novu energiju u redove protivnika. Ipak, Spasojević je ponovo bio nezaustavljiv, postižući svoj drugi gol u 28. minutu, i time nam vraća komfornu prednost od dva gola.

Međutim, borbeni duh Mladog Rudara nije splasnuo. U drugom poluvremenu, Ivica Gavrilović je u 69. minutu uspeo da postigne gol za domaćina, unoseći dodatnu tenziju u završnicu susreta. Naši igrači su se, uz veliku borbenost i disciplinu u odbrani, oduprli poslednjim napadima protivnika i zadržali prednost do kraja.

Čestitke našim momcima na sjajnoj igri i osvojenim bodovima!“, stoji na društvenoj mreži FK Šumadinca